Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    válasz MLaca #12 üzenetére

    A tesztből:
    "Azonban érdemes szem előtt tartani, hogy a tesztre kapott készülék még béta fázisban volt, így elképzelhető, hogy a gyártó mérnökei még tekernek egyet-kettőt a képalkotó algoritmuson."

    Most meg azt irod "általában (tapasztalat) nem sok változik, max menüben javítások"

    Akkor most hogy? Egyetértek cigam kollégával, bétás gépeket sok értelme nincs tesztelni. Vagyis lehet tesztelni, de igy az olvasó nam hagyatkozhat teljesen a tesztre, ha gépvásárlás előtt áll. Bétás gépnél lehet nyilatkozni külsőségekről, kezelhetőségről, ergonómiáról, stb. De képminőségről nem annyira. Szerintem mindenki kibirta volna ha pár napot vártok egy végleges példányra. No offense.

    Amúgy, annyira elszálltak már a gyártók ezekkel a hatalmas kijelzőkkel, nekem volt a kezembe egy hasonló gép, hát kösz nem. Jó a szép nagy kijelző, de ésszerű határokon belül. Ennek a gépnek kb 1,5cm hely van a szélén, ahol az ember megfoghatja, és iszonyat instabilan áll a kézbe, lehetetlen normálisan megfogni, nincs semmi ami kicsit is megtámassza az ember ujjait, én minduntalan attól féltem hogy valaki kiveri a kezemből, mert nem tudtam normálisan megfogni, csuklópántja meg nem volt. De még ha lett volna, akkor is gáz. Ez már nem kéne, itt már a hatalmas kijelző durván az ergonómia rovására megy. Nekem iszonyat kényelmetlen volt fotózni vele, pedig nincs egy lapát kezem... De úgy látszik most ez kell a népnek, ez is olyan már mint a megapixel meg a 50x-es optikai zúm. Most már kijelző hátra, előre, azt várom, mikor lesz még egy kis státusz LCD a gép tetején is, természetesen az is érintős. Pfff
    Ja és a szine is gagyi, na meg a képminőség is egy hig tehénlepény szintjén stangál.

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák