Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kapanyél

    őstag

    válasz ABal #7699 üzenetére

    Nekem tényleg csak telefonálásra kell, meg SMS-írásra. Ebből a szempontból feleannyira jó, mint egy "telefon". A hívást befejező gombra lassan reagál. Vagyis kiírja, de nem bontja a "vonalat". Volt már, hogy még hallották, amit mondtam, miután elköszöntünk...
    Hívásnál detto: hallom, hogy már fölvették, de még kuss van.
    Az ékezetes karakterek használata nehézkes, T9-cel hoztam ezt a sebességet simán.
    Az ébresztő megbocsájthatatlan hiba, ha előre tudom, talán meg sem veszem, bár bízok a szoftverfrissítés jótékony hatásaiban. Ja, ami nekem még nehézkes, az a telefonkönyvben keresés. Hiába lehet gyorsan pörgetni a listát, 1000+ kontaktnál sokat nem ér. Hiába van jobb oldalt ABC-s gyorskeresés, sosem sikerül azt a betűt eltalálnom, amit keresek... És a szoft-billentyűzeten elkezdeni beírni a nevet sokkal-sokkal lassabb, mint a hardveres numerikuson megnyomni kétszer a kettest a B-betűért...
    A többi csak hab.
    Jó, hogy lehet netezni rajta este még az ágyban, meg hogy le tudom szedni a leveleimet, tudok egy kört fészbúkozni is, és talán a zenelejátszót is használnám, ha gyalog járnék.
    Akinek egy jó kis gadget kell, az biztosan másképp tekint rá, akár csak a GPS miatt is.
    Akkus üzemidőben viszont meglepően jó. Minimál buzerálással és napi 1-2 óra pofázással 3 napig jó nálam. Éjjel csak flight mode az ébresztés miatt...

    Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Aktív témák