Hirdetés

Aktív témák

  • mesa23

    aktív tag

    válasz EAndrew #33900 üzenetére

    Üdv!

    Nekem a kezdetek óta (2010.07.10) egy 8gb-os class4-es Kingston van a telefonban, vagyis csak volt tegnapig! A kingstonon ha kb 4GB alá ment a használható terület, akkor az 1280-as videóknál már felvétel közben szaggatott, aztán a mentés is hosszabb időt vett igénybe, de ezt csak akkor figyeltem meg, ha legalább 50% hely, vagy annál kevesebb volt a kártyán. Tegnap kaptam ajándékba egy 16Gb class2-es Kingmax kártyát, beraktam a telefonba, a régi kártyát egy kártyaolvasóba, aztán mindent átmásoltam mindenféle telefonban való formázás nélkül! Nem volt valami sebességbajnok a másolás, max 1,5 megával másolta át a cuccokat, és most 11 giga hely van az új kártyán még, jelenleg tökéletes a felvétel hosszabb távon is, és a mentés is pár másodperc alatt megvan! Kíváncsi leszek, hogy ha kezd jobban betelni a kártya, akkor itt is előjön-e a szaggatásos jelenség, de remélhetőleg nem fog!

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

Aktív témák