Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz littlelion21 #37 üzenetére

    Most szólj le emiatt, de én még mindig az utópiáról álmodozom. Tudom, hülyeség, de miért ne. Gondolj bele. Nagyon régóta olvasom a Mobilarénát, konkrétan emiatt regeltem, később lett Logout is, és a többiek, ahová sűrűn jártam. Szóval mindig volt aktuális csúcsmodell, aktuálisan csúcs árra. De valami mindig hiányzott. Egy apróság, valami. Ott az N900. Hatalmas tudás, gyakorlatilag miniszámítógép, de egy nyamvadt FM rádió már nem fért bele a 180k-ba és méretes házba. Ott az Acer S100, de Fm rádió abban sincs, pedig árban nagyon jó, szolgáltatásai szintúgy. Itt pedig lemaradt egy aprócska dolog, a QWERTY, amit egy fele ennyibe kerülő házon belüli eszköz például tud. A Nokia pedig rohadjon meg. Nulla innováció, egy 5800-t szétszedtek, és két részletben adnak el (5230 és 5530), mindegyikből hiányzik valami. Csak és kizárólag a Symbian menti meg a szememben, mert annyira megszerettem a rendszert. De a Samsung ott is odaverte az i8910-el (Omnia HD) mind szoftveresen, mind hardveresen. Egy QWERTY gombsor jó lett volna, de az még feljebb tolná az amúgy sem alacsony árat. Összeesküvés. Én mondom, világméretű összeesküvés...(ha valaki tudja melyik filmből van, szóljon légyszí, mert csak ennyi maradt meg a műből...). Hú, hosszú voltam, OFF voltam...bocsi.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák