Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fagyi

    aktív tag

    válasz kiski #4935 üzenetére

    Privben adok neked infókat ,mert reklámnak gondolnák!

    Pl én aszonynak vettem akciósan 3270HUF-ért, anyit megért. Nem rossz kis teló ahhoz képest, dirket nincs benne Hsupa és wifi meg gps(van aki aztsem tudja mi ez), de ezek nem is hiányoznak belőle. Megjegyzem próbáld pl letiltani a wap,gprs és egyéb nem telefonálás funkciót a szolgáltatónál :D. Ez fíling telefonnak és tini telefonak készült.
    De a kapacitív és rezisztív kijelzőket ne hasonlítsuk má' össze, me' nem egy kategória!
    A telónak egy hiányossága van és ez direkt lett így kitalálva! Nem nyílt op rendszert használ. Az oroszok így is pilla alatt törtek fel szinte minden funkciót. Java alól pedig érdekes dolgokat is lehet találni.
    Pl ha onnan nézzük a dolgot hogy, manapság egy tininek van mp3 lejátszója és telója és sír valamiér amin filmet is tud nézni akkor ez jelentős megtakarítás egy szülőnek.
    Az pedig külön truváj , volt tőllük, hogy jól belőtték a szegmenst és már több mint 10 millió darabot dobtak szét a tapicskolós kijelzővel! Hehe veszik viszik mint a cukrot és mivel a wifis darabok is jönnek nem soká váltják is lefele fél éven belül a telókat. Jó marketingesük van:).

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

  • Kleroo

    veterán

    válasz kiski #4935 üzenetére

    Hogy jön ez ide?
    Nem értelek.
    Ki beszélt itt az arenáról....
    Gondolkodj kérlek mire mit írtál.....
    KP500-at írtam, ami az s5230 ellenfele megjelenésük óta. ezeket hasonlítottam össze tapasztalat alapján.
    Van CX500asom,de azt nem engedheti meg magának mindenki.
    Azt se figyelted,hogy mit mondtam a fülesről.napokban próbáltam egy 30ezres pana discmenhez kapott fülest(2001es) botrány hogy hogy szól. na annál jobb pl a samsung fülese,és egyébként sem olyan hulladék mint mondják,csak jól hangzik fikázni.Én 1 percig sem hallgatnám mert háklis vagyok a hangminőségre,de egyáltalán nem annyira fos,mint amilyennek szeretik beállítani.

    Szóval nem értelek. mintha egy chevrolethoz odamennél durrogni,hogy mennyivel jobb egy audi q7-es.....

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák