Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiski

    aktív tag

    válasz Kleroo #4933 üzenetére

    Nem akarlak megsérteni kedves Klero, és eszem ágában sincs ízlésről vitatkozni, de had mondjam el az én álláspontomat a készülékkel kapcsolatban:

    Nekem egy LG Km900 Arénám van, öcsémnek most vettem meg az s5230at. Ég és föld a 2 készülék, és nem a samsung javára! Egy az, hogy rezisztív érintőpanel. Ez még hagyján lenne, de nem hiszem el, hogy nem fért a dobozba 1 stylus! Nevetséges. A füles maximum kábelnek jó szétvagdalva, ha zenét szeretnél hallgatni, akkor vegyél Sennheisert. (A CX500-at ajánlom, bár jack csatlakozó, átalakítót is kell venni). Szóval a telefon fülessel és anélkül is nem kicsit dobozhangú. Se wifi, se HSUPA. Semmi komolyabb navi. Átláthatatlan a menüje is. 1 dolog szól mellette, az pedig a JAVA sebessége, mert az bizony nagyon gyors rajt. Senkit nem szeretnék megsérteni, én a saját készülékemhez hasonlítottam a Samsungot. Más árkategória a kettő. 70e, és 40e ft-os telefonokat hasonlítok össze, nem összemérhető a tudásuk!

    Más: Szoftvercseréről tud valaki? Lehet ilyet kivitelezni otthon? Játékpack, vagy háttérképek. Esetleg téma?

    kiski

Új hozzászólás Aktív témák