Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz Geby30 #3620 üzenetére

    Mázlista. Nálunk (és a webshopban is) 31990 magyar valutát kérnek érte. A főmenüben összesen két fül van (a régi szoftverben nincs fül), az egyik jele négy kis négyzet, ez az alapmenü, a mellette lévő pedig egy érdekes ikonos háromlapos menüt rejt, oldalra lehet húzni, ha picit húzod, és elengeded, viccesen visszaugrik a helyére. Ha jól értem Te is ezt mondtad. Igazából ez az, ami megfogott a telefonban. A lapozás megvalósítása. Azt hiszem beruházok egybe. Ha pedig nem jön be, eladom, és marad az N82. Világ életemben tapifont akartam, sokáig nézegettem a Windows Mobile alapú PDA-telefonokat (leginkább a HTC típusait), de nagyon drágák, még mindig, és úgysem használnám ki a tudást.
    Azt nem tudod véletlen mekkora az a maximális méretű memóriakártya, amit kezel (kézkönyv nem ír róla?)? Ez a verziós szoftver sem biztosít lehetőséget arra, hogy intelligens feloldással elindítsuk a kamerát?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák