Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • insido

    tag

    Sziasztok!!!
    Én is egy Ilyen Samsung corby telóval rendelkezem. 28 évesen. Nem akartam több tizezret kiadni egy érintös vasért ez még belefért. Legjobban a javakönyvek miatt kerestem viszonylag nagyképernyös készüléket, de az érintöképernyő sem volt sokadlagos szempont. A LÉNYEG:

    1. Találtam egy oldalt ahol regisztrálva annyi Hátteret, Alkalmazást, Játékot tudtok letölteni, amennyit nem szégyelltek, INGYEN!!! Az oldal neve 'mobiles24.com' (regelni kell, de ingyenes megkeresitek a teló tipusát, vagy képernyöméretét és hajrá...

    2. Háttér készitö progi Samsung S5230 Wallpaper Creator leszedhetitek innen http://www.giveawayoftheday.com/soft/5410155/ (vagy gugli) az a lényege, hogy 240x320-as képeket szedjetek le (pölö a fenti oldalról) és drag 'n drop módszerrel behuzgáljátok a helyükre, bal alsó sarokban kiválasztjátok a méretet (samsung 5600 240x320 nem megijedni nekem jó, a corbyra csináltam már kismillió hátteret). aztán save file. Ha van kérdés irjatok.
    Viszont én is kérnék egy dolgot, ha valaki ismeri a TequilaCat progit az leirhatná hogyan is müködik(fejezetek készitése stb.) Elöre is köszi. Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    ...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

Új hozzászólás Aktív témák