Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vidala

    senior tag

    válasz Vidala #30 üzenetére

    Valamint jut eszembe, játszani konzolon kell, egy XBox360 már 65K körül megvan, egy PS3 is csak kb. egy ötössel több. Így még mindig olcsóbb, mint egy kb. bármilyen notbook.

    Bocsánat, nem trollkodni akarok, csak időnként nem tudom megállni szó nélkül az ilyen hozzáállást. Arról nem is beszélve, hogy alapvetően ezek a gépek még messze nem Gamer notik, hanem multimédiás gépek, a játékok elfogadható futtatása szinte csak "melléktermék".

    Valamint azt is hozzátenném, hogy mi van, ha valakinél nincs hely egy asztali gépnek? Nálam például a jelenlegi kisszoba még "üres", de remélem hamarosan lakni fogja "valaki" (gyk. egy gyerek). A hálóba és a nappaliba pedig nincs helye egy desktop-nak. Átlagos lakásárakon 1m2 kb. 300K, ráadásul olyat nemigen lehet, hogy egy sarkot hozzátoldok a meglévőhöz. :U Akkor most megéri egy jó noti, vagy sem? Mindig mérlegelni kell, és nem csak egy szemszögből.

    A konkrét gépre: számos noti tesztet nyálaztam át, és tapiztam meg élőben, de szvsz ez a i7 720-as proci nem a legjobb választás. A nagy teljesítmény király, de az ára igen húzós, és egyiknél sem tudták rendesen kordában tartani a zaj/hűtés oldalát. Ezért is tetszett meg az i5-el szerelt Vaio. Elég jól sikerült kompromisszum a teljesítmény-hűtés/zaj-fogyasztás szempontjából szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    CoVboy Forever!

  • Alchemist

    addikt

    válasz Vidala #31 üzenetére

    "ez a i7 720-as proci nem a legjobb választás"

    Egyértelműen DTR kategória...

    Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Új hozzászólás Aktív témák