Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz sideburns #50 üzenetére

    igenám de pont ez a baj hogy nemigen van hozzá még igazán jó obi. mondjuk az is igaz, hogy ha a tesztek oldaláról (vagy oldalairól) nézzük, akkor a Nikon D7000-eshez (ami a másik alternatívám lenne) sincs igazán jó objektív, illetve amikre azt mondják hogy jó, az is max 4 csillagos. pl. a 18-105-ösre amit kitben lehet hozzá kapni, van ahol erős közepesre, van ahol jóra értékelik.
    szóval ha így nézzük, akkor elviekben ahhoz sincs sokkal jobb objektív. Persze más kérdés hogy maga az egész váz sokkal többet tud, de itt most a képminőségről volt a dilemma. mondjuk én láttam olyan portét ami nagyon szép éles volt, de most hirtelen nem tudom melyik oldalon volt a 10 közül ahol teszteket olvastam. nem lehet hogy tényleg csak egyszerűen nem a legjobban sikerültek azok a tesztfotók?
    persze az is lehet hogy minden obitesztet a helyén kell kezelni, és nem abszolút értékben, azaz az nx300-hoz egy 3csillagos obi az nem ugyanaz mint egy D7000-eshez egy 3csillagos. és az is lehet hogy mindenki hülye. :B

    [ Szerkesztve ]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák