Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metrichye

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nekem 2232BW-s Samsungom van es ennek mar tenyleg egesz jok a betekintesi szogei! Habar teny, hogy alulrol nagyon szar, de oldalrol azert mar egesz elfogadhato. Agybol nezve igaz, hogy nem valami jo, es ez a tipus sajnos elore nem dontheto :( De borfotelembol nezve kiraly, ha kanapebol nezzuk asszonnyal, akkor sincs gond az oldalso betekintesi szogekkel. Teny, hogy jobb lett volna egy xva, de azert azt a penzt mar en is sajnaltam egy moncsira. Orulok, hogy ez van, es a 4 pixelhibas, chimei paneles (CMO) utan vegre kifogtam egy samsung panelest, aminek a tobbihez kepest elenyeszo a bevilagitasa is. Sajnos van ez a panellutri, amivel megviccelte Kelet-Europat a Samsung, de e szurkeimport reven meg Nyugat-Europaba is eljutottak sajnos a mas piacra szant, ugyanolyan tipusu, csak mas beszallitotol szarmazo kijelzoju moncsik. Nekem semmi bajom a kontraszttal, este is jo, igaz visszavettem a fenyerot 35-re, hogy ne egesse ki a szememet, kontrasztot meg 50-en hagytam. 19 colos crt-rol valtottam, jo volt, kiszolgalta az idejet, de semmi penzert nem raknam vissza az asztalomra :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Könnyű valakit ügyessé nevelni, de nagyon nehéz valakit a saját viselkedésére tanítani."

Új hozzászólás Aktív témák