Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Üdvözlet srácok.

    Volna egy bejelenteni valóm: Tegnap vásároltunk egy Samsung 40" 6000-res szériás led TV-t :C Nagyon örülök neki, ugyanis még nekem/ünk soha nem volt ekkora TV-nk. :Y Az ára kicsit borsos volt (298.000 Ft), viszont hangsúlyozom, 3 év teljes körű garancia van rajta!!! Először anyummal 32"-os TV-ket néztünk, De kicsinek találta, hiába mondtam neki, hogy nagyon csalóka. :D Aztán végül is döntöttünk: Legyen a 40"-os ;] Igaz, a legelején azt mondta, max 150.000-ret szán rá, aztán már max 200-at mondott. De amikor ezt a TV-t meglátta, mondta: Fiam! max. 300.000 Ft :DDD Amikor hazaértünk, alig vártam, hogy kicsomagoljam a "kicsikét". Felhoztuk a szobájukba, és 10 perc sem telt el, már a helyén volt a TV. Pedig nagyon meg voltam tőle ijedve, hogy majd gondok lesznek a talp felszerelésével. De tévedtem! Pofon egyszerű az egész! :K Mint ahogyan a TV hangolása.is gyerekjáték volt. A TV-ről: Eszméletlenül gyönyörű kép van rajta!!! :Y Amikor megláttam, a szemem majd ki esett a helyéről :Y Viszont amikor a Digi TV-re rákötöttem, már kicsit más volt a helyzet. Nem is a képminőséggel voltak a gondok(igaz az egy fokkal romlott), hanem inkább azzal a csíkozódással, amit a másik TV alig jelenített meg. Ez pedig felnagyította. De majd ma több időm lesz beállítgatni mindent. Lehet a Digi TV tányérján is kell majd állítani.

    Viszont lenne egy kérdésem hozzátok: A TV-t a géppel ilyen csatlakozóval kötöttem össze: [link]
    Ezzel a megoldással a játékok grafikája elég ramaty volt. És a színek is elég sápadtak voltak. Olyasmi volt a kép, mintha egy rossz minőségű VHS kazettát néztünk volna. Szóval azt szeretném kérdezni: Ha vennék hozzá egy arany csatis DVI-HDMI kábelt, akkor ezen a problémán mennyit javítana? Én zsír képet akarok látni, gyönyörű színekkel! Nem pedig ilyet. Várom válaszotokat.

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák