Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz gekkoXT #3 üzenetére

    Valamelyik reggeli műsorban is demózták ezeket a Samu tévéket, gondolom nagyjából ugyanabban az időpontban. Nekem viszont nem tűnt olyan simának - kissé nehézkes és lassú így a kezelés. Nekem kábé az ugrott be róla, mint amikor fekszem a kanapén és meglátom a TV távirányítóját 1 méterre magamtól. Felkelni lusta vagyok, szóval lábbal próbálom közelebb kotorni és nem érdekel, hogy fürdök az izzadtságban és már hatszor annyi kalóriát elégettem mint ha felálltam volna érte, én akkor is így szenvedem oda, mert nekem ez a kényelmes. Na ez is valami hasonló lehet.

    Arra jó, ha épp nincs meg a távirányító, vagy koszos az ember keze... stb., de hosszú távon már marha kényelmetlen így kezelni a készüléket. Haverok előtt mindenesetre lehet vele villogni. Egy dolgot viszont nem értek, hogy mi alapján indul el. Ha kezet lát? Mert ugye távirányító esetén az a főnök, akinél az van, viszont kézből a legtöbb családban sok van. Nem is beszélve a kocsmáról! Mekkora verekedések lesznek, amikor majd a fali tévén megy a meccs, valaki meg a jóban rosszbant nézné inkább, vagy csak szimplán integetni kezd. :DDD

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz AgFRjkUZT_3 #16 üzenetére

    Láttam én is, ennyire nem vagyok vakegér. ;) Amire viszont nem figyeltem oda, az az, hogy magát az alkalmazást muszáj érintéssel elindítani. Mi következik ebből? Ha koszos a kezünk, akkor b***hatjuk, mert muszáj megtapicskolnunk a képernyőt ahhoz, hogy utána integetéssel vezérelhessük. Amennyiben távol vagyunk a készüléktől és ily módon szeretnénk irányítani, akkor megint ráfaragtunk, hiszen először oda kell mennünk és elindítanunk a segédprogramot. (Gondolom van távirányító és akár azzal is megoldható, de akkor meg ez a gesztus-vezérlés felesleges.) Magyarul ha szeretnénk kihasználni az előnyeit, akkor állandóan futtatnunk kell, legjobb együtt indítani az oprendszerrel. No és ebből mi következik? Hogy a nyamvadt kamera képe folyton ott lesz a sarokban, illetve hogy bármikor bárki (akinek van keze) belepiszkálhat az eszközbe és szívathat. :) Vagy pedig előre tudnunk kell, hogy na most jól összekoszolom majd a kezem, vagy jó messzire fogok menni a tévétől / számítógéptől.

Új hozzászólás Aktív témák