Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Joshi #441 üzenetére

    Hát nekem szombaton jár le az ígért 6 (!) hét és készülék még sehol, a rendelés trackelő szerint "készítés alatt"...immár kerek 1 hónapja...

    Ma másodszor is felhívtam az ügyfélszolgálatot, mostmár kicsit ingerültebben, mert szerintem vállalhatatlan, hogy lejárt az ígért szállítási idő és konkrétan semmi információval nem tudnak szolgálni, elvileg mivel még nem készült el és nem lett átadva szállításra, így nem látnak rá a folyamatra, ergó még csak megbecsülni sem tudják, hogy mennyi idő lesz MÉG. És révén Vietnámban készül, ha ma feladnák postán is minimum 1 hét lenne, amíg a több elosztóközponton átmegy.

    Annyit ígért az Ügyfélszolgálatos csaj, hogy "urgent" címkével továbbítja a panaszomat a rendelésekért felelős részlegnek és majd ők direktbe kontaktálnak, hát kíváncsian várom. Azt a magyarázatot, hogy várjak türelmesen, mert megsaccolni sem tudják mikor lesz ebből valami biztos nem fogom elfogadni és mivel kifejezetten jó promóció keretében csaptam le rá azzal sem lennék elégedett, ha csak visszautalnák a pénzem (főleg mivel mire visszakapom már kb. 2 hónapja lenne náluk. Mivel másodlagos telefon lenne és igazából nem arról van szó, hogy behalt a telefonom és most kell nem fogom könnyen elengedni, ha nem ajánlanak olyan deal-t ami nekem is megfelelt, akkor Fogyasztóvédelmi eljárás lesz a vége...

    Másnak meg nem ajánlom, hogy custom colour Z Flip 3-at rendeljen mostanság...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák