Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dhcodoki

    senior tag

    Sziasztok!
    Megerősítésre lenne szükségem. (talán ötletet is adok pulzusméréssel kapcsolatban)

    42mm-es (nem eSIM) watch-ot szeretnék vásárolni. Elsősorban üzenetek kezelésére és általános órahasználatra.

    Másodsorban:
    Kicsit elmélyedtem az órának a sporttal kapcsolatos funkcióiban és az alábbi tervem született.
    Többféle sportot űzök, többek között montain bike, futás. Erre van egy bringás (kormányra szerelhetős) polar órám, mely tökéletes pulzusmérést biztosít. Viszont futásnál, mikor csekkolom a pulzust macera zsebből előbogarászni. Illetve több éves modell, mely nem kompatibilis online felületekkel.
    Szóval kutatásba kezdtem és kinéztem az alábbi mellkaspántot:
    [Suunto]
    Ez önmagában is gyűjti és tárolja az adatokat. Mikor eszköz közelébe ér (pl. telefon), akkor szinkronizál a sporttracker programjával és minden adat elérhetővé válik. Ha ez a jeladó kompatibilis lenne az órával és sportolás közben látnám a pillanatnyi pulzusom (tök mindegy milyen felületen, csak mutassa egy gombnyomásra), akkor megtaláltam a számításom. A pánt Bluetooth Smart technológiát használ. Tehát a kérdés, az óra tudna kommunikálni vele?

Új hozzászólás Aktív témák