Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ben-Ce

    csendes újonc

    Szaasztok!
    Mentési mizériára írnék tapasztalatokat. Január óta van meg a Watch 5 44mm. Minden frissítést folyamatosan engedtem. Nálam is előjött alvás módban a 12 órás idő mutatása. Fizetős óralapom van, azon 24 órás időbeállítás. Wallet-es fizetés, mindig működött, de a PIN-es lezárás akkor is random mód többször megjelent az utolsó frissítés óta, amikor a kezemen volt. Sőt, működő program között kért pin-t, ami azért már zavaró volt. Ezért döntöttem a visszaállítás mellett. Nálam nem ment Cloudba, hiába kapcsolom be a telón, visszalépéskor törlődik a beállítás. Éjszakánként mentést ír, de mivel repülőn van az óra és a telefon is, nyilvánvalóan nem kommunikálnak egymással. Néhány éjszaka kihagytam a repülő módot, hogy megcsinálja a mentést. Nem csinálta. Írta, hogy megtörtént, de nem lehetett megnézni, hibát írt ki. A Visszaállítás előtt csinált mentést (új funkció), azonban a törlés után a biztonsági mentést nem rakta fel teljesen. Az ébresztési időpontokat, az edzésbeállításokat és a névjegyzéket, híváslistát visszarakta, de a csempéket, az óralapot, alkalmazásokat, a wallet adatokat nem.
    Néhány animáció változott (pl. stresz-mérés) a törlés után.
    Úgyhogy lakhattam be megint...

Új hozzászólás Aktív témák