Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vartanus

    őstag

    Sziasztok!

    1,5évig megelégedéssel használtam a telót. Aztán most 1 hónapja csinálta azt a dolgot,hogy ledobta a hálózatot,de semmi gond bevittem Tré szervizbe(hála ég még épp van gari rá)először szoftverelték - megkapta a 4.1.2-t - majd mivel ez sem működött ment fel a nagy szervizbe. Visszajött akkor megoldódtak a hardveres gondok(legalább is egyelőre úgy fest),viszont a Jelly Beannel elkezdett szaggatni a teló. Sok régi játék ami a GB-del simán ment most akadozik és folyton és kidob a főmenübe. HA néha lefagy van hogy magától az élő hátteret kilövi teljesen sötétre és néha már a swype-nál is vacakol. Mi lehet a megoldás egy custom rom megoldaná teljesen,vagy már manapság egy Asphalt 8, Frontline Commando szintű grafikaigényesebb játékhoz kevés a 768MB ram és vegyek egy olyat amin minimum 1Gb van?? 4G hiánya szerintetek mennyire nagy érvágás?
    Azért kérdem ezeket,mert felmerült bennem,hogy lehet kiöregedett már a teló és kéne venni egy S4 Mini v. Express(2) v. Optimus F6 v. OT Idol S-t,hátha ezek valamelyikén már élvezetesebb lenne a dolog. Tudom, a teló elsősorban nem játékkonzol,de mivel sokat utazok ezért jól jönne ha azt a pár játékomat tudnám használni.

    Előre is köszi :R

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Új hozzászólás Aktív témák