Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz jeni #42289 üzenetére

    Sajnos nagyon bonyolult a story.
    Beszéltem aznap reggel rendőrökkel, mert a benzinkúton, ahol kidobtak, ott kihívták őket.
    Viszont biztos voltam benne, hogy valamilyen drogot kevertek az italomba (éreztem magamon, és a benzinkúti mosdóban láttam, hogy teljesen tágak a pupilláim - gondolom ezért is hívták rám a rendőröket, miközben a tankoló vásárlóktól próbáltam segítséget kérni, hogy pénzért hazavinne-e valaki).
    Ezért féltem beszélni a rendőrökkel, nehogy az legyen a vége, hogy engem zárnak börtönbe drogfogyasztásért, így inkább tereltem mindennemű válaszadást (főleg a drogokat). Ezt biztos látták (a szememet) és érezték rajtam, így szerencsére drogteszt helyett elengedtek mindenféle ügynyitás nélkül. Úgy éreztem, hogy megmenekültem.
    4 ember vallomása lett volna az enyémmel szemben, akinek drog van a vérében. Nem tűnt jó ötletnek, ahogy még most sem, miután már kijózanodtam.
    Szóval jobban átgondolva még most is félek feljelentést tenni. Több bajom lehetne belőle, mint amennyit a telefon ér. Szóval szerintem nem fogok feljelentést tenni, csak érdekelt, hogy kell-e számla/adásvételi (mert az nincs, itt vettem hardveraprón).
    Amúgy pedig egy ilyen értékű telefonért amúgy sem szeretnék bíróságra menni.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák