Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci0530

    senior tag

    válasz james008bond #2961 üzenetére

    Igen, ráadásul azért észrevehetően könnyebb is éles képet lőni vele.

    #2960 mtm800: hátha, bár kíváncsi leszek, mondjuk a garanciaidő vége előtt milyen példányok lesznek kint, ha jobbak, kicseréltetem, ha lesz más probléma is vele.

    Holnap jár le a 14 napos elállási időm, de amennyi számomra releváns negatívumot észleltem a használat során (a kamera torzítása, a hátlap kattogása a kamera bal oldalán kicsit erősebb benyomásra, a screen mirroring nem működik az aTabAir miracast-emmel - itt a Note 3 is külön megoldást igényelt, de ahhoz sajnos root kell - és talán az mhl-es hdmi cuccom se működik vele, nincs infraport a távirányítóként való használathoz, kicsit kisebb - 0,2 hüvelykkel - a kijelző, mint a Note szériában és nem cserélhető az akksi, és egy alkalommal, miután belaktam, lefagyott és újraindult, a burkolat gyűjti az ujjlenyomatokat rendesen) úgy gondolom, bőven van a mérleg pozitív serpenyőjében is (remek akksi idő, modern design, gyors működés, legfrissebb android verzió, micro sd bővíthetőség, víz- és porálló kivitel, Gear VR a szórakozáshoz, gyárilag integrált vezetéknélküli töltés, always on display funkció, a kamera kiváló fókuszképessége, stb..) még a (számunkra, itt Mo.-n) erős, 270.000-es ára ellenére sem mozdít abba az irányba, hogy visszaküldjem.

    Összességében kétségkívül tetszik, egyáltalán nem bántam meg a vételt, és ha megjön hozzá a rendelt kijelzővédő fólia, tok, stb, méginkább kedvelni fogom. Legalábbis addig biztosan favorit lesz, amíg a Note 6 megjelenésével ismertté válnak annak a specifikációi, ill. az, hogy a bejelentéstől kezdve forgalmazzák-e nálunk is, no meg, hogy milyen árcédulával.

Új hozzászólás Aktív témák