Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vulnrea

    aktív tag

    Így pár nap után megosztanám a véleményemet én is :)

    Nagyon jó a készülék, rendkívül gyors, mindenre azonnal reagál. A hozzá kapott VR is nagyon tetszik, főleg a Testvérem gyermekeinek tetszett, le se akarták tenni :D A játékok is nagyon szépen futnak rajta, egyáltalán nem melegszik a készülék. Bár nem szoktam futtatni teszteket, azért az antutu eredményére kíváncsi voltam. Én 131578 pontot értem el tegnap.

    A kamera nagyon szép képeket készít, előtte Sony telefonom volt, hát mit mondjak.. :F közel sem készített ilyen képeket, mint ez a telefon, egyszerűen hihetetlen, hogy hova fejlődött a technika, jó persze azért egy fényképező ennél szebb képet készít, de megfelelő beállítással azért kimagasló képeket is lehet vele lőni. A mindennapos használatra nekem bőven elég, már alig várom, hogy szebb idő legyen és menjek kirándulni ;)

    A hozzá kapott füles nekem nem nyerte el a tetszésemet, a Sony esetében már megszoktam a zajszűrős megoldást, így ehhez is beszerzek majd egy zajszűrős headsetet, pont tegnap néztem ki egy Sennhesiert, ami a Galaxy családhoz is ajánlott.

    Eddig nem találtam rajta semmilyen illesztési hibát sem jól összerakták, pixel hiba sincs aminek örülök :) Sony párti voltam nagyon régóta, de tényleg nem bántam meg a váltást, szerintem egy darabig meg lesz ez a készülék :B

    Egyébként tudtátok, hogy megoldható az Adoptable Storage funkció is S7 alatt mindenféle root nélkül, most találtam egy cikket róla, amihez videó is készült.

    Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

Új hozzászólás Aktív témák