Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz juhasla #54819 üzenetére

    Ez nagyon érdekes. Melyiket szedted le pontosan? Küldd el a linkjét, leszedem, belenézek.
    A recovery-be való belépésnél milyen csc-t alkalmaz? CSC csere után be kell menni a recovery-be, hogy alkalmazza a beállítást.
    A Phone Info alkalmazás meg a *#1234* kód a tárcsázóban mit mutatnak?

    A /system/csc könyvtárat nézd meg, az enyém (i9505, itthon vettem, gyárilag független) például csak az ATO-t tartalmazza (független osztrák), alkönyvtárak sincsenek benne (a CSC changer alkalmazás semmit sem mutat), ha a rom multi-csc-s, akkor az adott termékkódban megfelelő könyvtárban ugyanolyan fájlok vannak, mint a /system/csc-ben magában, például customer.xml.
    Elvileg ez a csc váltás kb. annyiból áll, hogy a /system/csc/kód/ -ból mindent bemásolnak a /system/csc/ -be, plusz még a telefonban is átírják.
    És ezzel a csc-s dologgal csínján kell bánni, mert a customer.xml -ben vannak sim lock bejegyzések (igaz az én esetemben az osztrák szolgáltatókra), amelyek emlékeim szerint SIM nélküli(?) factory resetnél zárhatják a telefont adott szolgáltató(k)ra a függetlenből, de ebben nem vagyok biztos, utána fogok nézni (legalábbis a Gio-nál így volt).

    Egy-két hasznos link:
    [GUIDE] How to change your CSC code
    [link]

    Solution for changing CSC on international Galaxy S4 (GT-i9505)
    [link]

    How to Change CSC in Samsung Galaxy Devices
    [link]

    ez is érdekes még:
    How to Enable Hidden CSC Features on Samsung Galaxy Devices with Root Access
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák