Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gery14

    senior tag

    Érdekes nekem Az elsö Galaxy S-óta van Samsungom N8-rol váltotam s-re aztán splusra. n8ellöt volt omnia2-öm omnia hd-m meg samsung sharkom. sokk nokiám is. S2-usb-kijelzö csere volt az usb-t én csesztem szét direkt h cseréljék ki :D a kijelzöm beéget (csere)- ujonan vettem az s2öt 1évesen adtam ell és tull olcson :W .
    Aztán s3-érdekes de az elsö s3-ammal nem volt semmi(még a kijelzö sem éget be még mindig és az akku is elsö gyári egy töltö csere volt csak) amikor megjelent évégén vetem meg.2ik s3-am most nyáron paszoltam ell egy pebble blue volt (itt salynos az usb-behalt (1x a kontakt spré befolyt a kijelzö és a ragasztü közé légbubiss lett és mondták h cseréltesek üveget aha 2hét allat kiszáradt :D ) de gariba csinálták meg visszont csak 1év samu gari volt rá 1év bolti) ami szerintem máig az egyik legszebb szin(nekem) S4-et garisan használtan vettem olcson függetlent. Gondolkoztam hogy lecsereélem s5ötre de inkább nem megvárom az uj Galaxy-t. Nekem még mindig az S2öm a favorit mindig stabbil volt és massziv és J.B vel jo képeket lehetet löni. S3-szintén gyors fokuszálás szép képek. A Smart TV-röl ne is beszéljünk és régi TV-kröl azok is samsungok voltak és egysem halt meg. Visszont az összes volt nokiám megdöglöt. Én megvagyok ellégedve a samsungal sose volt vele bajom. a htc-t nem szeretem haveri körben 3ik htc kötöt ki a kocsi allat mert mindig szerivizbe ment a sony-k is ök hordják szervizbe nekem 1x sem volt szervizben 1 Samsungom sem egyedül gondolkotok egy OnePlusOnen :R De soha többé nem veszek ujonan telefont az is tuti tull sok pénz dobtam ki igy max fél évesen honaposan használtan veszek és csak függetlent. Nem tartják az árukata a Galaxy-k. Ja meg volt note-2 öm pár honapig hát nekem nagy volt nemtudtam motoros cucban hova rakni h kényelmes legyen :DD

    [ Szerkesztve ]

    // EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

Új hozzászólás Aktív témák