Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mesa23

    aktív tag

    Üdv!

    Ideje lenne már lecserélni a 3 éves Samsung S8500 Wave készülékemet, és erre a kis aranyosra esett a választásom, csak még várok egy kis "ár" esésre! Azt szeretném megkérdezni, hogy valaki nem látott-e ilyen készüléket a Nyíregyházi Media Markt üzletben, mert akkor beugranék Nyíregyre megkukkantani élőben is, hogy milyen! :) Nem Nyyíregyháziként nem mennék be feleslegesen! A választ előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

  • mesa23

    aktív tag

    Köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálom, hátha lesz holnap! :)

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

  • mesa23

    aktív tag

    Üdv!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy akinek gyárilag független készüléke van, (nekem Media Marktos), annak ajánlotta már fel a készülék a friss BML4-es rom-ot?
    Nekem eddig még nem talált újabb frissítést!

    A válaszokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

  • mesa23

    aktív tag

    válasz Acef #4542 üzenetére

    Szia!

    A kies sem ajánlja fel! :)

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

  • mesa23

    aktív tag

    Üdv!

    Most lesz 4 hónapos a készülékem, és az akkumulátor használat teljesen kikészít!Teljesen gyári állapotban van, tehát nem telepítgettem romokat rá, mondjuk a Knox miatt nem is tehetném, ha fontos a garancia!
    Röviden az tapasztalat: 2013. december 19-én vettem a készüléket a Media Marktból, és az első héten nemigazán figyeltem az akksi használatra, ugyanis az újdonság varázsa, sok nyomogatás, több töltési ciklus kell az új akksinak, telepítgetések, ekkor nem reális az akksi használat! Pár nap után viszont arra lettem figyelmes, hogy fix 3%-ot merül az akksi, mindegy hogy milyen állapotban van! Tehát ha éjszaka repülő üzemmódban van, vagy le van téve az asztalra nappal, és hozzá sem nyúlok több óra hosszat, akkor is fix 3%-os merülésem van!Felraktam a Wakelock-ot, Gsam battery monitort, kilőttem a programokat amiket lehetett, de nem látok semmilyen rendellenességet, hogy valami beakadna, és merítené az akksit!
    Következő észrevétel: ha újraindítom a telefont, akkor meghatározhatatlan időre teljesen normális lesz az akksi merülés, tehát értem ezt úgy, hogy éjszaka merül 1%-ot, nappal pedig átlagos használat mellett 8-10%-ot! De sajnos egyszer csak varázs ütésre ismét bekattan, és megjön a 3%-os óránkénti merülés, szépen látszik az akksi diagramján, hogy meredeken elkezd merülni, és ez van amikor 2 nap után, van amikor fél nap után jelentkezik, de a segédprogramok nem mutatnak semmi rendellenességet, hogy valamilyen program ilyenkor el kezdene eszméletlenül pörögni!

    Teljesen kiakaszt, hogy állandóan újra kell indítgatni a telefont, hogy jól működjön az akksi használatom lehet fél napig, vagy 1 napig! Ha 2 napig jól működik, akkor már nagyon tudok örülni!

    Valaki esetleg nem találkozott hasonló jelenséggel?

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

  • mesa23

    aktív tag

    Üdv!

    Úgy látom, hogy akkor sajnos nem vagyok egyedül a problémámmal! :(

    Jelenlegi akku használatom:

    Nem igazán értem a Watchon jelenlétét, ma még nem is használtam, de ez az utolsó frissítés óta figyelhető meg, hogy itt az előtérben díszeleg ilyen magas értékkel! De ettől függetlenül akkor is merült a telefon, ha a Watchon nem volt jelen!

    "denorbi"

    Nekem is a legújabb rom van fent a BML4-es, és ébresztőm a kezdetektől be van állítva, igaz nem a gyári, hanem a Timely progi!

    [ Szerkesztve ]

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

Új hozzászólás Aktív témák