Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz trialboj #6322 üzenetére

    S22 nonplus owner here:

    - A telefon melegszik mint a franc, navinál, wireless töltésnél, gondolom 4k filmezésnél és játéknál is.

    Navinál szokott (főleg) ha közben megy a (qi) töltés, a telefon meg a napon van a szélvédő mögött. 4K filmezés nem hat meg, nincs is ekkora felbontású kijelző benne. Játék nem hat meg, teljesen normális hogy terhelés alatt melegszik. De őszinte leszek, nekem idáig minden telefon melegedett navigálásnál, csupa hibás darabot vettem idáig? :)

    - Az ujjlenyomat olvasóra senki sem panaszkodik de többen jelezték hogy csak bizonyos fóliákkal működik rendesen, az üvegfólia többnyire hatástalanítja.

    Üveggel is működött nekem, de tény hogy nem 100% hibátlanul. Aztán valahogy eltörtem az üvegfóliát, és az original Samsung műanyag fóliával tök jól működik.

    - A 22 nagyon merül, a 22+ talán elfogadható

    Nekem elfogadható amit tud, de én nem is nézegetem tízpercenként a SOT-ot.

    - A proximity sensor továbbra is hülye, nem minding tudja hogy hol van, sokszor nem ébred fel a képernyő ha beszélgetés után vagy közben elveszed a füledtől.

    Ilyen hibám nem igazán van, vagy csak hozzászoktam az S10-nél az ennél is gyengébb működéshez. Lehet :)

    - Néha belaggol egyeseknek, még akkor is ha zsír új a teló

    Ez speciel elő-előfordul, de nem gyakran, nem feltűnően, túlélem, ezért nem sírom tele a topikot. Nekem elfogadható.

    Összességében szerintem ezért nem olvasol elégedett tulajokat (én annak tartom magam), mert úgy látom felesleges bizonygatni azt ha valaki elégedett, hiszen az a 2-3 (5?) extra hangos elégedetlen elnyom úgyis minden más véleményt. Peace :)

    [ Szerkesztve ]

    Focus MK2/2.5 Haynes könyv eladó.

Új hozzászólás Aktív témák