Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Elég zavaró hogy a két telefon egy topikba lett szorítva, mert igaz csak 4-5 oldalt olvastam végig, de szinte sehol sem jelzitek hogy mikor melyik modellről van szó, gondolom a nagy többségnek a sima 22 van, mert az az elérhetőbb, viszont épp emiatt, nem tudom megállapítani hogy a 22+ mennyivel jobb, ha egyáltalán.

    Amit én látok a topikot olvasva:
    - A telefon melegszik mint a franc, navinál, wireless töltésnél, gondolom 4k filmezésnél és játéknál is.
    - Az ujjlenyomat olvasóra senki sem panaszkodik de többen jelezték hogy csak bizonyos fóliákkal működik rendesen, az üvegfólia többnyire hatástalanítja.
    - A 22 nagyon merül, a 22+ talán elfogadható
    - A proximity sensor továbbra is hülye, nem minding tudja hogy hol van, sokszor nem ébred fel a képernyő ha beszélgetés után vagy közben elveszed a füledtől.
    - Néha belaggol egyeseknek, még akkor is ha zsír új a teló

    Én elhiszem hogy ide csak az ír akinek baja van, de a 22+ egy igen drága telefon, elég szar dolog hogy ennyi baja van szerencsétlennek.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák