Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caveman1

    tag

    Sziasztok!

    Jelenleg egy exynos-os s20 fe telefonom van de úgy néz ki hogy viszonylag jó áron le tudnám cserélni egy s21 fe-re. A kérdésem az lenne hogy aki esetleg hasonló cipőben járt annak (vagy bárki másnak is 🙂) mi a véleménye, megérné a csere? Elsősorban az exynos proci miatt gondoltam a cserére, alapvetően nincs bajom ezzel a telóval sem a hétköznapokban, de van pár bosszantó tulajdonsága, pl. a melegedés (többször jártam úgy hogy navigáció közben fogta magát és túlmelegedés miatt leállt, vagy ki is kapcsolt, persze ezt a leggázabb forgalmi helyzetekben produkálta 😒) illetve abban reménykedem hogy az üzemidő is combosabb valamivel a snapdragonos s21 fe-nél. A kijelzőjét néztem üzletben az nekem határozottan tetszetős volt. Illetve a kamera rendszer is talán mintha fejlődött volna (mármint a szoftveres része, azt tudom hogy a fotó hardver kb. ugyanaz) Ha a fentiekkel kapcsolatosan meg tudnátok erősíteni, vagy véleményt mondani azzal nagyban segítenétek a döntésben! Köszönöm ha válaszoltok! Szép napot mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák