Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirokipatrik

    aktív tag

    Sziasztok!

    Hétfő óta használom a sima S10-et eddig nagyon meggyőző. A szoftvertől féltem egy kicsit mert az S7-el nem voltam elégedett annak idején, 1 hétig bírtam, nagyon trágya volt (plusz bejott egy hardveres probléma is, rózsaszín csík merőlegesen). De ez annyira szuper hogy el se hiszem. Nagyon gyors, az animációk olyan jó hogy nem szaggatnak, nagyon fluid. Egy P20 Pro-t használok/ használtam mellette, hát ég és föld a Samsung javára. A kijelzőt levettem természetesre mert az nekem jobban tetszik így kevésbé túlszaturált. És ez ha fekete az értesítési sáv (sötét módban), nem húz kék fényt maga után mint a P20. A kamera lyuk se zavar, azt hittem idétlen lesz, de nem, főleg ha jobbra fordítom el videóknál, akkor észre se veszem. Bluetooth-on keresztül is használható a dolby atmos, ez hatalmas pozitívum. A kamerát még nem próbáltam, gondolkodom egy P20 Pro összehasonlítással.

    Viszont van egy kérdésem: az ujjlenyomat olvasó ennyire lassú azokhoz a telefonokhoz képest, amiken erre dedikált gomb van? Mert ez az egy ami nem tetszik. Szerintem ez lassú. Vagy megpróbáljam másik szögből is felvenni ugyan azt, hátha gyorsabb lesz? A kijelzőn lévő fólia fogja valamennyire vissza vajon?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák