Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Lecs@ #817 üzenetére

    Félreértettél (bár ennek az az oka, hogy azokra a negatívumokra tértem ki inkább, amikbe ennyi idő alatt belebotlottam és zavarnak).
    A Note 4 egy jó készülék, sőt még tetszik is, de a lényeg amire ki akartam lyukadni az az, hogy a 3-asról váltani jelenleg nem éri meg, mert nem hoz annyi többletet, mint amennyit anyagilag rá kell most szánni erre a cserére és pár dologban bizony visszalépést is tapasztalhatunk (szoftveres szinten sok minden le lett egyszerűsítve/butítva, hardveres téren a kijelző érzékelése változott (vagy itt is csak a szoftvert herélték ki), kihagytak pár szenzort és a meglévőket sem használja már olyan szinten mint a régebbi készülék és bizony sebességben sincs érezhető különbség (itt szinte biztos, hogy félreértettél, mivel nem a Note 4 lassú, hanem a 3-as is gyors, a két SOC közötti erőkülönbségét a kijelző felbontási különbsége hozza egy szintre).

    Nem a Note 4 a gyenge készülék, hanem a 3-as sikerült túl jóra és a Samsung még olyan szinten sem tudta meglépni a generáció váltást, mint ahogy a 2-es és 3-as között tette. Ezt kicsit elszúrták szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák