Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz ity700 #18731 üzenetére

    ezek nem olyan általános hibák, amik a telefon miatt vannak, legalábbis nem direktben, így javítani sincs mit rajta.
    a korábbi típusok bluetooth 4.0, a 4 viszont már 4.1, ami nem minden régi eszközzel dolgozik már össze megfelelően, de ez más típusú telefonoknál is így van, amikben az újabb verziós modul van, viszont ez visszafelé nem fog már fejlődni, hanem csak a régi és/vagy problémás ellenoldalakat lehet frissíteni, vagy ha az nem adott, akkor cserélni.
    azzal sem tudnak mit csinálni, ha a szolgáltató miatt problémás bármi is, lehet szitkozódni, prémium kategóriázni, meg ezerszer szervizeltetni a telefont, de ha nem a készülék hibája, akkor attól nem is fog javulni a helyzet.
    nekem egyszer nem még gondom térerő vagy hívás tekintetében a telefonnal a 8 hónap alatt, pedig a rettegett telekom a szolgáltatóm, ha a készülékkel lenne általános hiba, akkor már ezerszer megmutatkozott volna.
    problémás előfizetői sim kártya volt már a telefonomban, de pont azzal sikerült bizonyítani, hogy a szolgáltató felelős a térerővel, annak eldobálásával kapcsolatos hibáért, mert azonos feltételek mellett az én sim kártyámmal nem volt gond.
    már régen nem note 4-em lenne, ha akár csak néhányszor is tapasztaltam volna bármi ilyen hibát és a készülékre tudtam volna szűkíteni a hibalehetőséget.

    [ Szerkesztve ]

  • zack

    nagyúr

    válasz ity700 #18731 üzenetére

    Valami tényleg nem stimmel a Note4 vételi képességeivel, bár nekem hálózatot sosem dobott el.
    De ezt csak most látom, hogy a G4 otthon jóval stabilabb térerőt produkál. 1-2 pálcikám volt, de a G4 szinte maxon van, illetve max alatt 1 vonal.
    BT viszont stabil volt, bár voltak gondok kapcsolódás alatt. Ha telefon hiba volt ez is, G4-el ki fog derülni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák