Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Tippmix46 #809 üzenetére

    Neked hogyan került a Note4+mini 170be??? ...mert ilyen akciót még senki sem írt...ja, lehet az áfa vissza miatt?

    Meglévő előfizetést hosszabbítottam, az enyémhez ennyiért adták.

    ---

    Lecs@:

    Mivel 2-esről váltottál, így érthető, hogy elégedett vagy, onnan nagy lépés, a 3-asról viszont nem egyértelmű az a lépés. A 3-ast a fényképező részt leszámítva egy jobban átgondolt, kiforrottabb eszköznek érzem most (bár 1 év múlva valószínű ezzel is így leszek, addigra hozzácsiszolják a vashoz a rendszert).

    ---

    SeatZola:

    az Exys procival gyorsabb mindenhol, mint a Note3-am

    Ezt miben érzékeled? A snapis verziónál még a szintetikus tesztek sem hoznak lényegesen jobb számokat, az alkalmazások indítása, és használatuk meg nagyjából ugyanaz, vagy némelyiknél még lassabb is (a Nova Launcheren lepődtem meg, hogy érezhetően lomhább /animációk, mappák megnyitása/).

    sokkal kevésbé melegszik pl netezés és játék alatt, mint a Note3-am

    Hát az Exynos-ra mindenhol írják, hogy ebben a tekintetben sokkal jobb. Végül is újabb gyártástechnológia.

    nekem a fényerő sem lett rosszabb

    Ebben én sem vagyok biztos, hogy rosszabb, valószínűbb, hogy a szoftver máshogy van kalibrálva (próbáld ki, hogy mindkét készüléken Auto állásban azonos értékre állítod, a Note 4 sötétebb lesz). Itt nem hinném, hogy van különbség a két SOC-os készülékfajta között.

    szabad memóriám szinte mindig 800 és 1100 MB kürűl van

    Eddig én kétszer futottam bele, hogy nagyon belassult a készülék és mindkét esetben a memória fogyott el vészesen. Egyébként érdekes, hogy a HWSW-n írt tesztben is írják, hogy néha nagyon belassult a náluk lévő készülék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák