Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci0530

    senior tag

    válasz ctvagyok #572 üzenetére

    Én még nem tudtam élőben megtapogatni, csak a neten olvasgattam. Remélem, megjönnek rá hamar a tokok és fóliák, nem szeretném védelem nélkül hagyni.

    A Note 3-at emlékszem, sokszor ekézték korábban, hogy nem elég minőségi, prémium az anyaghasználata.. nekem tökéletesen megfelelt az az irány. Lemondanék az IP 68-ról az üveg, ragasztott és nehezen szerelhető konstrukcióról a Note 3 vonala ellenében, nekem sokkal inkább tetszett annak a matt, műanyag és cserélhető hátlapja, az alapból eltávolítható akksi, az infra.. A lekerekített kijelző sem jön be annyira, szépnek szép ugyan, de túl sok kompromisszumot igényel, fóliázni pl. tényleg szinte lehetetlen normálisan. Az üveg hátlapot pedig varázslat tok nélkül tisztán tartani, mágnes az ujjlenyomatoknak.

    (Ha választhatnék, a Note 3 külseje, 6 hüvelykes kijelző, a pletykák szerint a kínai piacra szánt Note7 128 GB ROM és 6 GB RAM kínálata + infra, akár FM rádió és cserélhető, legalább 4000 mAh-s akksi lenne a vágyam, könnyen szerelhető, nem ragasztott, hanem csavarozott belsővel). :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák