Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.bela1

    őstag

    válasz zack #3044 üzenetére

    Nekem továbbra is Minotaurus+Nova van. Szerintem ezért nem találtam semmi átütő dolgot. Ezzel a kombóval nem érdemes cserélni. Szőr ugyanaz a mejelenés. Totál note7, a 8 meg ugyanaz. Ez fix.
    Fél órát pöttyögtem. Még fejlesztőit is eindítottam. Nem egy agyonnyomkodott darab volt, sok mindent én engedélyeztem. Gyorsabbnak sem éreztem. Kijelző sem szebb, a mutató számok meg nem jelentenek semmit. Érzék szervileg nem érezhető javulás. Szerintem kifulladt az "innováció", per pillanat nincs új ötlete a gyártóknak. Az új belépőket meg lehet venni, de aki már Galaxy S óta cserélgeti a telókat horror árakon az újdonságokért, annak ez már kevés. Úgy érzem amíg nem történik valami oltári nagy durranás, addig nem költök telóra. Érdekes módon, most hogy nem frissülök gyárilag, nem lassul a telóm. Repül mint az elején. Persze azért szuper cucc a 8, de nekem így nem éri meg.

    Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

Új hozzászólás Aktív témák