Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsi44

    tag

    válasz Deeday #1723 üzenetére

    na de akkor lecseréljem a ROMot arra amit előbb linkeltek, vagy ne?

    mondjuk még van 2-3 napom, mer most adtam el a jelenlegi 2gigásSD karit, amugy is lekell majd formáznom, szal erre már nem akarok komolyabb változtatást, 1 hét alatt ígyis rootoltam, 2.3.4re frissítettem, és istentelen mennyiségű appot szedtem le.. xD

    egy kérdés: kb 5percenként takarítom a Ramot, ez normális? :D mindig mikor 200mega fölé megy, nem bírom ki, hogy ne állítsam le a futó alkalmazásokat, hogy hátha többet bír az aksi... valami ésszserű ötlet, hogy ezzel hogy érdemes bánni?

    ahogy itt visszafele olvasgattam, látom szinte állandó problem az akksi.. :D
    én telóm 1nap alatt nyalja le a 100%ot, most battery calibratorral bűvészkedtem, kiváncsi leszek.. de szerintetek napi 2-3 óra wifi(+böngészés), meg 1-2 óra zene hallgatás, mennyi ideig tartana az akksi? igazából, én legalább 1 hetet vártam ettől a telótól, de ahogy olvasgattam, hogy 5nap is mekkora rekordnak számít, hát... 2-3 napnak is örülnék.. de semmiképp 24 óra :W

    remélem 1-2hónap, és lelkes segítője lehetek a mini-zseniknek, valamint a zöldrobi faoknak, és nem csak a kérdésekkel jövök, hanem esetleg válaszolni is tudok majd.. de ebbe az 1hétbe annyi fogalmat szedtem össze, hogy én se hiszem el.. elnézést, ha néha-néha még keverem a dolgokat..

    na röviden ennyi :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák