Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    ~8 hónapig használtam Redmi 3S-t (előtte Samsung S3 Neo-m volt, ami 2 évig tökéletesen tette a dolgát, csak az ujjlenyomat-olvasó és a nagyobb akksi miatt váltottam), nagyon jó telefon, hihetetlen üzemidővel. Viszont a MIUI-val nem sikerült megbarátkoznom, rengetegszer kilőtt olyan appokat, amikre folyamatosan szükségem lett volna, hiába mindenféle beállítás (mindenféle optimalizáció és energiatakarékosság ki, app zárolások és automatikus indulások be), valószínűleg így jött össze a 4000-es akksihoz képest is túl jó üzemidő, így nem is szerettem meg annyira, mint az S3 Neo-t vagy most pár nap alatt a J5 2017-et. Gondoltam, MIUI után teszek egy próbát a Meizu féle Flyme rendszerrel és az előlapi ujjlenyomat-olvasóval (zsebből kivéve kényelmesebb a hátlapi, de rengetegszer van asztalra rakva a telefonom, és olyankor emelgetni kell), de amennyi probléma előkerült az M5 topikban, inkább lemondtam róla. 80k-t nem adnék egy telefonért sem, viszont lejárt az előfizum, így 44k-ért elhozhattam ezt a J5-öt. Lehet, hogy ebben csak 2GB RAM van, a Xiaomiban és a Meizuban pedig 3, de ha folyamatosan kilövik az appokat, akkor hiába, megbízhatóbb a J5. Az AMOLED kijelzőt már a Neo-ban is imádtam, ez mindenképp egy plusz pont nálam.
    Ja, és sosem szín alapján választok telefont (azért meg főleg nem, mert rá van írva,hogy Samsung!), de ez a világoskékes-ezüstös szín nagyon bejön, egyszerűen jó ránézni. :D

    (#50) mackoapo11:
    "Csak a szokásos túlárazott Samsung,akadós,lefagyós szoftverrel"

    A tudatlanság inkább rád vonatkozik.

    (#72) enginev3.0:
    Nem biztos, hogy két régi gagyi telefonnal (Spirit, Grand Prime) igazságos párhuzamot vonni.

    (#82) nemszabad:
    Vegyél a boxzsákot, ha a feszültséget akarod levezetni, mert ennek az agymenésnek nem sok haszna volt.

    (#88) Armagedown:
    Szolgáltatónál vettem a telefont, szal nem járok ide, most sem vagyok itt... :C

    (#89) Rush77:
    Nincs világítás, de hamar meg lehet szokni, csak meg kell tanulni, hogy bal oldalon alkalmazásváltó, jobbon vissza gomb, mellényomni pedig szinte lehetetlen, elég nagy a gombok érzékelő felülete.

Új hozzászólás Aktív témák