Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    De már megint mi ez a teszt? Most komolyan valaki dinamika tartományt kezd el elemezgetni egy fülbe dugható vezeték nélküli headset-től? Hát hol lenne itt hely olyat teremteni. Eszem megáll. Ezeket a cuccokat a helyén kell kezelni. Arra jó ,hogy ha nem akarod ,hogy útban legyen a vezeték akkor meghallgatsz egy podcastet vagy valamilyen zenét. Azokra pedig tökéletesen megteszi ez is. Csak meg kell nézni az Airpods eladási számait. Annyira ez is szól jól. Ha valaki dinamika tartományt keres akkor vegyen egy fejhallgatót és ne BT-set.

  • utomi

    senior tag

    válasz vicze #41 üzenetére

    Mindenki azt vesz amit akar de én valahogy jobban hiszek a saját fülemnek. Mindig kérdés, hogy ilyenkor kinek mi szól szépen és jól?! Az összes külföldi review alapvetően pozitívan nyilatkozik, kivéve a mobilarena. :D Na de valahogy ki kell emelkedni. Ettől még lehetne a review komolyan vehető ha nem ajánlgatná mondjuk az Elite 65t-t ami híresen gyenge a kapcsolat stabilitását tekintve(telefon max. 5m utána szakadozik, meg a saját párjával is gyakran bont kapcsolatot) vagy az Airdots-ot amit ki se próbáltak (mert teszt az nincs) de ajánlgatják. Ez így nekem nem 100as. Mondom nekem ugyan tök mindegy ki mit vesz de ezek a cuccok nem arra valóak, hogy aki kicsit komolyan veszi a zenét az hosszabb távon hallgassa ezeken mert arra nem alkalmasak. Még az LDAC-al is határ ese egy komolyabb BT-s füles nemhogy ezek.

Új hozzászólás Aktív témák