Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Probert75

    addikt

    válasz kalló #14189 üzenetére

    Nem piszkálom a frekit, mert frissen ébred a Román rom. Csek kitudja alapon kérdeztem és mentettem el. Egy gondom azért van ezzel a Román rommal! Minden tökéletes, gyors meg jó, de az akufogyasztás, az magas. Úgy zabálja, hogy csuda. Míg a Holland ugyanilyen használat mellett elbotorkált 3 napig is, addig ez 17 órája megy és már 63%-nál jár. Eddig a legjobban fogyasztó a két indiai rom, a DDKQ5 és 6 volt. Utánuk következik a Holland. Egyenlőre azért marad a Román rom, mert a wifije, ugyanazon körülmények között, egy paraszthajszállal jobban muzsikál, mint a többinek.
    Szumo kollégával teljesen egyetértek, de annyit fűznék hozzá, hogy sokan szeretnének(köztük jómagam is) egy megbízható, gyors, kis fogyasztású romot telepíteni, még ha nem is értenek hozzá, mint a tapasztaltabbak. Engem is kioktattak a tapasztaltabbak és segítettek a fejlődésben. Sajnos az olyan segítséggel sokan nem tudunk mit kezdeni, ami angol oldalra mutat, köztünk én sem, mert nem értek angolul. Az ICS 2-t én is feltenném, de az xda-s oldalon olyan sok link van, hogy nem tudok eligazodni mi kell és mi nem. Ezért lenne jó, ha valaki leírná itt sorban, ahogy én leírtam anno a DDKQ5-ötnek. Vagy a nokiaprogis gyíkban frissítenék az egyet a kettőre. Sokan örülnének neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák