Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chop

    őstag

    Sziasztok!

    Egy ilyen telefonon töröm én is a fejem, csak az a gond, hogy a rengeteg pozitív vélemény mellett számos olyan is felbukkan, ami nem éppen hízelgő. Én azt nem értem, hogyha adott egy hardver és egy szoftver, akkor hogyan lehetséges az, hogy az egyik gépen valami normálisan működik, a másikon viszont nem? Pl. írjátok, hogy esetenként belassul a menüje, más pedig azt, hogy a menü flottul működik. Valakinél fut az egyik játék, míg másnál nem, holott ugyanarról a modellről van szó. Valakinél szaggat a live háttérkép, máshol egyáltalán nem. Szóval ezek a dolgok számomra picit érthetetlenek.

    A másik gyakran visszatérő motívum a kijelző. Anno láttam egy iPhone 3G kijelzőjét, az számomra több volt, mint tökéletes, és elvileg az Ace kijelzője méretre, illetve felbontásra is megegyezik azzal. A kérdés az, hogy elvárható-e nagyjából ugyanaz a kijelző a Samsung mobiltól, mint az iPhone 3G-től avagy ennek ellenére azért radikális eltérések tapasztalhatók?

    Az akksival kapcsolatban az érdekelne, hogy amennyiben csak a 3G megy, plusz push e-mail, vagy felugrás az Indexre, tehát semmi állandó wifi, illetve maximum átlagosan napi 1 óra telefonálás, akkor bírja ez a 3 napot? Azért kérdezem, mert ugye nem piszkálom a telefont, a kijelző is ki van kapcsolva, így nem tudom, hogy mi ehetné annyira a telepet? Jelenleg egy E72-m, aminek az üzleti képességeivel teljesen elégedett vagyok, de érintőset szeretnék.

    Nekem egy halálom van, ha lassabb a készülék, mint én. Ezzel kapcsolatban mire számítsak? Lesz tökölés?:)

    A játék engem annyira nem érdekel, nem erre kell a telefon.

    Mit gondoltok?

    (Bocs, ha hosszú voltam.)

Új hozzászólás Aktív témák