Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kis-attila

    tag

    válasz Tomtailor85 #191 üzenetére

    Ezzel nagyon egyet értek! Megjegyezném, visszaolvasva nem látok olyan írásokat ami arról szólna,hogy akkor miért is nem elég 53-ért a Xiaomi de a témát zárom. Nem vagyok kínaibubus,volt nekem Sony is...stb., egyszerűen azt gondolom,hogy nem ér ennyit az egész. Mai fogyasztói társadalom arra van beállítva,hogy évi 200-at ilyenekre költsünk, vicc. Szemét konzumelektronika, semmi több. Nem stabil a software? Valljuk meg őszintén,sokszor az egyik software hibajavítása okozza a következő problémát,majd javítják azt is...stb. Másik...hány fórumozó van itt aki akkor is feltenné az új firmware-t ha a réginek sincs semmi baja. Ok,főverzió váltás persze,de össze-vissza nyomkodja csak a fele user. Látram PC- s példákat,addig húzta a procit a felhasználó,hogy 20 perc után játék alatt már lekapcsolt...de mennyire f@sza mert valami benchmarkban 20 ponttal többet ment. Remek. Szerintem most a mobil se más. Nagyjából 15 évig volt dolgom ilyenekkel,szerintem felesleges az amiért " duplát " fizetnek A5-ért de legyen. Van ahol a család fontosabb. :-)

Új hozzászólás Aktív témák