Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ttt

    senior tag

    Hali!

    Én is megvettem három hete Emagról még 85-ért - most már olcsóbb ott is.

    Személyes tapasztalatok:

    -Akku jól bírja 3 naponta töltöm - igaz nem vagyok nagy telefonáló/használó.

    -Fényképezője nekem több, mint kell - igaz az ezelőtti készülék több, mint négy éves 5/8 Mpixeles, ahhoz képest ég és föld. (Néha azért felbosszant, mert ki szeretné találni mit és hogyan akarnék fényképezni ;) )

    -Wifi és a VoLTE jól működik.

    -Gps annyira már nem. (Illetve itt lehet a Gps + internet + térkép alkalmazás összessége okozott néha problémát. De hajlamosabb volt összezavarodni, ha nem talált jelet, mit egy párhuzamosan futó Sziamiau A2 lite )

    -Nálam nem karcolódik, pedig nincs rajta semmi és zsebben, táskában van hordva, de majd azért veszek valamit rá, annál azért többe került, hogy ne védjem :D

    -A fingerprint problémás működése nekem a legutolsó frissítés óta sem javult meg, de sebaj; a pofafelismerés jól megy. :B

    -A Amoled kijelzője nagyon jó képet ad, de szabadban, nappali fénynél én többet vártam.

    -Eddig nekem a 4Giga RAM elég volt, a 128 Giga ROM meg több, mint elég és erre még plusz ott van a dedikált sd hely (!)

    Összességében nekem tetszik és elég sokáig fogjuk egymást boldogítani - ha az égiek úgy akarják. :P

Új hozzászólás Aktív témák