Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonzé

    addikt

    válasz Henker2 #2153 üzenetére

    Hali! :)
    Én ilyet vettem másfél hónapja, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mondom azt ami nem tetszik, minden más nagyon bejön:
    -Szoftveres hiba a GPS-nél. Le kell szedned a GPS optimiser nevű progit a marketről, és futtatni mielőtt gps-t használnál, másképp nem talál műholdat.
    -Nincs 'letevő' gomb - a hívást nem tudod megszakítani, csak pár sec. várakozás után
    -A kijelző felbontása kicsit karcsú, így pl. az iGo nem is fut rajta. Szerencsére a navigon viszont nagyon szépen fut.
    -A wifi érzékenysége nem a legjobb, kb 15-20%-kal gyengébb mint a laptopomé.
    -A hangerőszabályzó gomb rossz helyen van, akármikor kézbe veszem a telefont, tutira benyomódik akaratlanul is.
    A többi érintős mobillal együtt a leginkább fájó pontja a telefonfunkció. Az üzenetek, a számbillentyűzet, és a névjegyzék elérése néha borzasztó lassú. Van hogy 4-5 másodperc is kell, mire képernyőre kerülnek a nevek... Ez egyszerűen katasztrófális. Kikészít amikor rohanás közben telefonálnék.

    Kb ennyi. Minden más szempontból remek választás, a hibáival együtt lehet élni, nem nagyon kompromisszumos. Erős a proc. kiváló a hangminőség, minden program elérhető rá, jól lehet rajta szöveget bevinni, remek a zenelejátszója, a rádiója, (kis buhera után) a GPS-e is. Kezes kis dög, de a piros gomb hiánya nagyon fáj.

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák