Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    Rájöttem, miért fehér ez a készülék! A cikk alapján egyszerű volt, egy oldalon háromszor is "operált"! :))

    "az F330-ban vannak profilok, valamint az egyidejű csengés és rezgés sem okoz neki gondot. Szomorú, hogy erről 2008-ban még írni kell egy mobiltelefonos cikkben."

    Kifacsart hozzáállás. Nem kell írni róla, senki nem kötelez rá. Abban az esetben viszont érdemes, ha ezek 2008-ban hiányoznak egy nem alsókategóriás készülékből.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz Bocha #53 üzenetére

    Szerintem abban egyetérthetünk, hogy alapvetően üzleti alapon működik a Samsung mobiltelefon üzletága (is). Ha a választható profilok tulajdonsága "évek óta _minden_ telefonban alap kéne, hogy legyen", akkor a Samsung már csődbe ment volna, vagy nagyon közel állna hozzá. Mivel a valós helyzet ennek éppen az ellenkezője, azaz piaci részesedése folyamatosan nő, így némi eltérést vélek fölfedezni a te és a statisztikai mennyiségű vásárlóközönség átlagos igénye között. Attól pedig, hogy te ilyen kijelentéssel élsz, még nem fogja magát hasba szúrni több millió vásárló világszerte, akiknek szemmel láthatóan más tulajdonságok vonalán mozog az igénye. Én ezért próbáltam árnyaltabban fogalmazni az "írni róla ... érdemes, ha ezek 2008-ban hiányoznak egy nem alsókategóriás készülékből" fordulattal.
    A mondat nem félreérthető (én voltam azt, ha így értelmezted a mondanivalómat), csak éppen úgy tűnik, nem az említett telefonok adott években nézett célközönségének véleményét tükrözi.
    Félreértés ne essék, számomra is fontos (de nem nélkülözhetetlen) tulajdonság ez mobiltelefonoknál, de az elmúlt években én se voltam kifejezetten célközönség azon készülékek esetében, amelyekből hiányoztak a profilok. Viszont változnak az igények, és ezzel valószínűleg változni fognak a Samsung mobiltelefonok is. Mert ha nem, tényleg csődbe fognak menni.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák