Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fant0mi

    addikt

    válasz Agrox #180 üzenetére

    Én 2 hete vettem 40"-ost. Igényem nincs a 3D-re, így nekem megérte.
    A 32" méretet kicsinek éreztem gondolatban, pedig 55 centis képcsövesről váltottam. (A tv az ágyam végétől nem messze helyezkedik el, kb 2,3-2,4 meterre a fejemtől.)
    Én eredetileg a 37"-osat akartam volna, sőt az 5000-rest. Aztán a 37D5000 és a 37D5500 között volt 6ezer Ft különbség, amit úgy véltem, hogy már a plusz garancia (így összesen 5 év) megér nekem, amit a Smart TV-kre adnak. Viszont Auchanban akciózva volt a 40D5500, ami olcsóbb volt, mint a 37D5500. Így lett nekem 40D5500-am. :)

    Csalódás csak a menüben ért, mintjárt írom hogy mi, de csak azért mert nekem csak analóg kábeltv-m van.
    Egyrészt a "csodás" minőségű adások a 40"-on igencsak szembeötlőek, de nem túl nagy baj, mert filmeket főleg gépről nézek (Allshare wifivel), azok meg jó minőségűek. Nekem eddig mindent lejátszott, amim volt: divx, xvid, mp4, mindenféle belsejű mkv.
    Másrészt analógon a csatornanév meg a guide nem jön, viszont én sajátkezűleg a menüben sem tudtam elnevezni a csatornákat (vagy csak én vagyok nagyon béna?). Kimentettem pendrive-ra a csatornalistát, SamToolBox-szal elnevezgettem és visszatöltöttem a tv-be. Ennyi csak ami kellemetlenséget okozott.
    A clouding fekete képernyőn látszik csak, de ez a LED tv-k jellegzetessége, hátránya. Együtt tudok ezzel élni. :)

Új hozzászólás Aktív témák