Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz CsikiRoli #38 üzenetére

    Szerintem a főbb problémák a CHB-okkal:

    1. az ára ennyi kompromisszumért drága
    2. a kommunikáció, nincs rendesen lekommunikálva mi az amit tud teljesen offline és mi az amit csak online tud.
    (Legalábbis én nem láttam ehhez tartozó leírást, videót. Pl. nem tudom filmet lehet e vele nézni, vagy zenét hallgatni offline? A Gdrive az tudtommal megy offline, de nem tudom mik a lehetőségek még)

    Amúgy én nem mondanám használhatatlannak ezt a cuccost. Használom a Gdrivet és alaptáblázatokhoz, meg más office dolgokhoz is elég tud lenni. Tanuló gépnek -érdekes, hogy mindig ezt hozzák fel-, én nem ajánlanám sosem... ez sokkal inkább olyan háziasszony laptop - megnézem a röplapokat online, írok, töltök le pár receptet, kinyomtatom, YT-ról meghallgatok pár számot, átutalom a villanyszámlát.... erre tökéletes lehet.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • edward2

    addikt

    válasz CsikiRoli #38 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled. Android is totál képtelen kiváltani egy rendes desktop gépet. Aki mást állít az hazudik. Erősen kompromisszumos mind, de pár év tabletezés után ami már kezd kicsit az agyamra menni én személy szerint a tablet helyett egy chromebook felé fogok elmozdulni főleg az új Nexus 9 árát látva €520....

    szerk: offline mód szerintem 2014ben nem létezik se pc-n se semmin. Egyszerűen a legtöbb ember internet nélkül nem tudja mire használni a gépét.

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz CsikiRoli #38 üzenetére

    "Így kiegészítésként sem látod még értelmét?"

    Nehéz megfogalmazni amit gondolok...Én látom ,hogy mire találták ki papíron...
    Ellenben mást látok a piacon, a gyakorlatban...Tehát én nem ellene vagyok,,vagy nem azt mondom,. hogy egy darab semmire sem használható sz@r....Félre ne értsük egymást...
    Én csak azt gondolom, hogy nem tud olyan szeletet hasítani, amiért évekig megérné a gyártóknak foglalkozni vele...
    Persze,,ez nem ennyire egyszerű, hiszen a Google áll mögötte, kifogyhatatlan anyagi erőforrással...és ugye mint tudjuk Googleéknak nem a hardver ami fontos, és nem az növeli a tőkét, hanem amit futtatnak rajta....

    Szóval az egy dolog, hogy én még mindig azt gondolom, hogy elpusztul,,,az meg egy másik, hogy Googleék mennyire "ütik át" az embereken....

    És kérdés még mindig, a windowsos érintőképernyős piac(amikhez ugye egyre többször "mellékelnek" billzetet) mennyire fejlődik, és mennyire csökken az áruk a piaci versenyben a jövőben...

    DE én itt be is fejezném,,,
    Jó találgatást mindenkinek :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák