Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz emvy #49 üzenetére

    Nem kérdés, megírhatják a szoft dekódot - de meg fogják? ;)
    Van/lesz valódi igény erre? Vagy csak ott az app és szól... valami... valahogy.

    A nagyobb szám nem jelent jobbat automatikusan? (Ezt a zajosságot nem értem, ha a master 192khz/24biten lett rögzítve, az mitől lenne zajosabb, mint a 44khz/16bites felvétel? Mitől lenne "ártalmasabb" a több minta?)

    (#50) sheratan

    "Igazából ezeknek a dolgoknak nem lenne szabad mércéje legyen :)"

    a filmet 5.1-ben (vagy még több csatornában/objektum alapon) rögzítik, ez a "szabvány", így adja vissza, amit a készítők megálmodtak

    "Bár irigyellek, ha te mindenre a megfelelő szintet megütő pénzt tudsz fordítani, nekem válogatni kellett a hobbik között. A kávédarálótól kezdve a projektoron át a bringáig, hátizsákig, stb. Ha valamire nincs megfelelő szintű céleszközöd, akkor szégyelld magad :N"

    dehogy tudok, én zenében vagyok "igénytelenebb" (ez nem minősítés önmagában, csak azt jelenti, hogy nincs rá (kellő) igényem, mert nem szánok rá helyet, pénzt, stb. az igénytelen NEM pejoratív jelző, önmagában!)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák