Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz AAAgold #54 üzenetére

    "nem bullshit, hanem ennyi az oka az opciós 30fps-nek (nem pedig a kizárólagosnak)
    csak te képtelen vagy ezt felfogni"

    ha valóban ez az oka akkor ostobák mint írtam. ha szerinted ez az oka akkor... innen már megoldod gondolom. most döntsük már el hogy az ms szerint ez az oka vagy szerinted ez az oka.

    leírtam. elérhető még ennél is magasabb fps pc-n ezer éve. nehogy már ez most derült ki... tele lenne a net ezzel, minden pc-s játékba belenyígták volna a 30 fps limitert, stb. miért nem jött ez elő eddig? bocsáss meg ha szkeptikus vagyok akkor, amikor más platformon ez soha nem volt gond, sőt most se az, sőt mindenki a magasabb fps fele menne ha tehetné pc szinten, valamint nem igazán átlagos hogy valaki csak 30 fps-es játszadozzon ha nem konzol előtt ül... tehát a teljes pc gaming community többéves tapasztalata áll csak szemben ezzel a jaj a 60 fps hányingert okoz bullshittel...

    van még kérdés?

    a következő kommented kérlek kezd egy linkkel amelyben hiteles forrásból áll az, hogy az ms szerint a játékosok émelygésre és rosszullétre panaszkodnak a 60 fps-en futó játékok alatt.

Új hozzászólás Aktív témák