Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papi77

    addikt

    válasz 7Heads Drago #33 üzenetére

    Pedig sajnos nagyon jó rátapintott a lényegre!
    Engem pont ez ami taszít az iphonokban!
    Időnként kipróbálom,de ennyi,mindig visszatérek a droidhoz.
    Tudomásul kell venni,hogy a mai világban aki a marketinget tökélyre fejleszti,az bármit eladhat bármennyiért!

    Az első: NOKIA 1611

  • -Skylake-

    addikt

    válasz 7Heads Drago #33 üzenetére

    Látom nem sikerült felfogni, úgyhogy segitek : nem használok apple terméket. Desktop W10 , mobil S7E , tabletnek van egy ipad air itthon "közösnek" , néha mikor kimegyek a teraszra cigizni kiviszem aztán 20 percet netezek rajta. Szóval nem tudom miről beszélsz , hogy járjak el almás szeánszra meg fasztudja , de jelenleg inkább tartsunk ott hogy te nem érted azt, hogy én miről beszélek és nem fordítva.

    Az meg , hogy a lányodnak a Xiaomi XY elmegy 3 napot az tök király, örülj neki te is meg a lányod is meg hidd el örülök én is, de azért remélem te is érzed hogy az üzemidő EGY szempont és nem A szempont. Amikor 7:30-18:00ig egy irodában ülsz és az egyetlen mozgás amikor át kell szaladnod meetingre a szembe lévő épületbe, akkor halálosan tökmindegy mennyit bír az akkud , mert egész nap töltőn lehet. Ha kocsiba ülsz ott is töltheted , egy kávézóban is. Remélem azért ha nem is túl erősen , de azért kicsit érzed , hogy nagyon-nagyon-nagyon nem az a szempont egy telefonnál , hogy van e a suliban konnektor vagy nincs. Egyébként pedig bár nem volt még olyan húúderég hogy középsulis voltam , emlékeim szerint 45perces órák után 15perces szünet. Szóval ha szopátjak a kis lurkókat mondjuk 8 tanórával egy nap (ami azért nem jellemző) akkor elvi síkon az még mindig csak 7x15 perc SOT , amit nemhogy egy random iphone kibir lazán hanem a világ összes telefonja kibirja lazán.

    Lényeg a lényeg : lehet szereteni meg lehet utálni az almát , meg lehet leszarni és nem foglalkozni ezzel , de attól független amit feljebb felvázoltam jelenség , az igenis létezik. Ezt más ( pl aki alattam irt ) sikeresen belátta, te valamiért nem és egyből indult az építsek templomot Stewie-nak. Nem azt mondtam, hogy az egyetlen értelmes telefon, hisz én magam sem azt használom. Ettől teljesen függetlenül amit az Apple csinál , összességében az ZSENIÁLIS. Zseniális és teljesen egyedi is, egy végtelenül jól összerakott rendszer és ilyen rendszere bizony csak nekik van jelenleg.

    szerk : "Van egy rokon gyerek, 4 collos almán tolja. Baromi élvezhető lehet. " Ezt végképp nem is értem. Ha valakinek egy 4 colos telefon kényelmes akkor ő hülye , vagy most mi ?

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák