Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Fionn #20 üzenetére

    A hibai ellenere is kozelebb all hozza, mint jelenleg barki mas. Azt nem ertitek meg, hogy az alma vilaga egy hiten alapul. Nehez felfogni, hogy akik ennek a markanak a vasarloi, ok ERZELMI alapon kotodnek ezekhez a termekekhez ? Nem tunt meg fel, hogy teljesen mindegy mit csinalnak az almaek, akkor is kilometeres sorbanallas van ? Jelenleg a vilagon ok az EGYETLEN tech ceg, akik igazabol nem termekeket, hanem erzeseket arulnak es tokmindegy mennyire faj neked, neki vagy akarkinek, kibaszott jol csinaljak. Ok egy eszmet adnak el a vasarloiknak, azt kozvetitik amiben ok hisznek es a vasarloik pontosan olyan emberek, akik ugyan abban hisznek. Nekem droid vam, marad is, mert tulsagosan technokrata vagyok ahoz, hogy azonosuljak az alma szemletetevel, de ettol meg ezt igenis be kell latni. Almaek olyanok mint egy vallas konkretan es brutalis teljesitmeny lehetett ezt igy felepiteni, de latod baszki : nagyonis mukodik.
    Pontosan ezert nem fogy a pixel, gyakorlatilag kerekitesi hibanak hivjak azt a mennyiseget amit osszesen eladtak belole : mert az alma ellenfelekent nem eleg termeket arulni, a termek keves. Nem eleg, ha ugyan az a hw, nem eleg ha ugyan azt tudja az sw, mert ez a ketto egyutt meg mindig csak egy termek. A pixelben nincs meg semmi olyan erzelmi toltet, ami egy iBarmiben megvan, egy ures termek. Epp ezert ha te samsungot valasztasz a pixel helyett, ugyan ott vagy, nincs a google cuccaban semmi "kulonleges" ami birtoklasi vagyat keltene benned. Nezz meg egy apple termekoldalt, nezd meg a reklamjaikat. Egy i7 official trailerben te hol latod leirva, hogy hany magos a proci, meg hany giga ram van ? Sehol, ez nem erdekes, annak a retegnek akinek ezt a keszuleket el akarjak adni ez nem relevans. De figyeld meg hogy beszel a termekrol mondjuk Ivy. Vagy figyled meg hogy hogy van maga a video felepitve, hogy mi benme az informacio. Komolyan nevetseges, hogy nem tudjatok megerteni ennek a cegnek a sikerenek a kulcsat, ugyanis baromi egyszeru.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz 7Heads Drago #33 üzenetére

    Látom nem sikerült felfogni, úgyhogy segitek : nem használok apple terméket. Desktop W10 , mobil S7E , tabletnek van egy ipad air itthon "közösnek" , néha mikor kimegyek a teraszra cigizni kiviszem aztán 20 percet netezek rajta. Szóval nem tudom miről beszélsz , hogy járjak el almás szeánszra meg fasztudja , de jelenleg inkább tartsunk ott hogy te nem érted azt, hogy én miről beszélek és nem fordítva.

    Az meg , hogy a lányodnak a Xiaomi XY elmegy 3 napot az tök király, örülj neki te is meg a lányod is meg hidd el örülök én is, de azért remélem te is érzed hogy az üzemidő EGY szempont és nem A szempont. Amikor 7:30-18:00ig egy irodában ülsz és az egyetlen mozgás amikor át kell szaladnod meetingre a szembe lévő épületbe, akkor halálosan tökmindegy mennyit bír az akkud , mert egész nap töltőn lehet. Ha kocsiba ülsz ott is töltheted , egy kávézóban is. Remélem azért ha nem is túl erősen , de azért kicsit érzed , hogy nagyon-nagyon-nagyon nem az a szempont egy telefonnál , hogy van e a suliban konnektor vagy nincs. Egyébként pedig bár nem volt még olyan húúderég hogy középsulis voltam , emlékeim szerint 45perces órák után 15perces szünet. Szóval ha szopátjak a kis lurkókat mondjuk 8 tanórával egy nap (ami azért nem jellemző) akkor elvi síkon az még mindig csak 7x15 perc SOT , amit nemhogy egy random iphone kibir lazán hanem a világ összes telefonja kibirja lazán.

    Lényeg a lényeg : lehet szereteni meg lehet utálni az almát , meg lehet leszarni és nem foglalkozni ezzel , de attól független amit feljebb felvázoltam jelenség , az igenis létezik. Ezt más ( pl aki alattam irt ) sikeresen belátta, te valamiért nem és egyből indult az építsek templomot Stewie-nak. Nem azt mondtam, hogy az egyetlen értelmes telefon, hisz én magam sem azt használom. Ettől teljesen függetlenül amit az Apple csinál , összességében az ZSENIÁLIS. Zseniális és teljesen egyedi is, egy végtelenül jól összerakott rendszer és ilyen rendszere bizony csak nekik van jelenleg.

    szerk : "Van egy rokon gyerek, 4 collos almán tolja. Baromi élvezhető lehet. " Ezt végképp nem is értem. Ha valakinek egy 4 colos telefon kényelmes akkor ő hülye , vagy most mi ?

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz 7Heads Drago #35 üzenetére

    "Nekem nem ad el semmit se."

    #32 Skylake :

    "Ok egy eszmet adnak el a vasarloiknak, azt kozvetitik amiben ok hisznek es a vasarloik pontosan olyan emberek, akik ugyan abban hisznek."

    Te ilyen vagy ? Nem. Akkor ezért nem adnak el neked semmit. Nagyon nehéz volt kilogikázni mi ?

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz 7Heads Drago #38 üzenetére

    -

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák