Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz joysefke #27 üzenetére

    Aha... hát nem :DDD Azt felejted el te is, meg daa-raa kolléga is, hogy ezeket nem én találtam ki. Külföldi, neves oldalák hozták le, hivatalos specifikációk. Ja és többek közt Abu is írt róla nem egy cikket, hosszasan kifejtve a lényeget. Egyébként nem vettem személyeskedésnek, de ettől függetlenül nyugodtan megnézheted, én is játszom közben PC -vel is ;)
    Akkor tovább: i5 3570k mellé 3 év múlva új vga? Hát már most sincs a helyzet magaslatán, és főleg nem képes az amd dVGA -val "összedolgozni", AMD APU (Kaveri és utódai) fog kelleni. Enélkül egyszerűen nincs meg a hardveres háttere a PC iparnak, ami a PS4 -nél adott.
    A "PS4 szintet" definiálhatnád pontosabban. Battlefield 4 -ben? lehetséges, hiszen elsők közt jelenik meg, semmi extra, csak jól fog futni. PS4 exkluzív? Na arra gyúrhat majd a PC még :B
    A leverés megint egy olyan dolog, hogy hol? Mondom, fHD fölött a PS4 ki sem tud állni.. egyértelmű győztesünk van. fHD -ben viszont 60FPS -el fogja tudni (ha ez valakinek nem elég, akkor a fHD se legyen az szvsz...) a PC "szintet", csak még kiegészülve extra effektekkel. De most kb. harmadszorra írtam le én is és ti is ugyanazt, úgyhogy szerintem maradjunk annyiban, hogy visszatérünk rá kb. fél-egy év múlva, amikor szerintetek is elfogadható, kézzelfogható bizonyíték lesz.
    Mellesleg mindig is PC gamer voltam és most is annak tartom magam, csak nincs pénzem erre már... Csak egy videókártya drágább, mint a konzol, és akkor még ott vannak az egyéb bajok. De ez már egy más történet.

Új hozzászólás Aktív témák