Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boss81

    senior tag

    válasz tecsu #70 üzenetére

    Nekem ma hozta a futár az órát , 44mm-es változat , de kegyetlen jó . Kiváncsi leszek pár nap múlva mikor már beállítottam mindent amit akartam mennyit fog bírni az aksi :C

  • Boss81

    senior tag

    válasz pallacko #72 üzenetére

    Neked már közben válaszoltam privát üzenetben , de leírom .

    Az iSTYLE-ból rendeltem . Amint megjelent az opció , hogy lehetett utána érdeklődni feliratkoztam . Amint ez átment előjegyzésbe ezt is megtettem . És 26.-án jött az email a megerősítésről , ezt meg is erősítettem .
    Annyi szerencsém volt hogy benne voltam az első 10 emberben , ezért is kaptam meg ilyen hamar .

    A Keynote-ot én is néztem , és az összes termék közül az óra fogott meg rögtön , a telefonokba nem láttam akkora fantáziát , hogy leváltsam az "X"-et .

    Megjegyzem nem bántam meg az órát . Kegyetlen jó , az akkumulátor idő hihetetlen mit produkál .

    Rövidel leírom az első napot , mit is csináltam az órával , és miket tapasztaltam .

    Az új Apple Watch-ról az első nap után a tapasztalatom . Mikor meghozták 28-án és üzembe helyeztem , az első dolgom az volt hogy lefrissítsem a szoftvert (kb reggel 9-kor már a kezemen volt az óra). Miután ez megvolt , mint a telefon , mint pedig az óra akkumulátora 100%-on volt .
    Ezután jött a belakás , beállítás , az újdonság varázsa , és úgy nyomkodtam mint a kisőrültek , nézegettem próbálgattam , állítgattam .
    A sebessége , az órának félelmetes , a szinkronizállás az értesítésekkel ,szinte azonnali .
    Az akkumulátor kb reggel 9 órától este 11-ig 67%-ra merült , ami szerintem nagyon jó , főleg úgy hogy még telefonáltam is rajta többször is átlagba 1 hívás 15-perces volt (ha jól emlékszem 3 hívás volt tehát kb 45 percet beszéltem), a hang minősége kifogástalan szó szerint , emailek olvasása , messenger , viber olvasás , válaszolás , nyilván úgy hogy lediktáltam neki a szöveget .
    Nem szeretek órában aludni , (de majd azért kipróbálom) 67%-nál letettem az asztalomra este , és reggelre csupán 61%-ig merült le .
    Szóval mindent összevetve csak is pozitív eddig a véleményem róla .

    Kiegészítésként : Tegnap az az vasárnap nem nagyon használtam , csak a kezemen volt , értesítéseket néztem meg , egyéb tényleg apró dolgok , és összesen 16 %-ot merült az óra .

    Remélem tudtam válaszolni az esetlegesen felmerülő kérdésekre , de ha nem kérdezzetek nyugodtan :R

    Ezt a képet akkor készítettem amikor frissített az óra , még minden beállítás gyári , nem állítottam semmit :C

Új hozzászólás Aktív témák