Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Cube

    tag

    Mellesleg írtam a Roccat-nek, hogy lehetséges-e, van-e egy aprócska esélye is, hogy kicserélik a már eladott "hibás" példányokat. 10 perce rá már válaszoltak is, hogy ez nem defekt, hanem egy jellemző, ami teljesen rendben van, nem áll szándékukban kicserélni a teljesen "hibátlan" billentyűzeteket.

    Már csak azt nem értem, hogy akkor miért is mondták azt, hogy tudnak erről a világításos hiányosságról/hibáról és kijavítva adják ki a továbbiakban ugyanazt a billentyűzetet. Ez ellentmondásnak tűnik nekem. Nyilván egy ilyen dolog nem teljesen hasonlítható egy autóhoz, de azért az autóiparban rendszeresen vannak visszahívások pont ilyenek miatt. Garanciális még a cucc, hibás, elismerték, cseréljék ki és ennyi.

    Nem pörgök ezen a dolgon, félre értés ne essék. Ha csak annyi lenne, hogy kiadnak egy FX változatot, amiben ezen javítanak és még színt is lehet változtatni, azt mondom ok, megszoktuk ezt, ráncfelvarrás. De hogy egy már meglévő szériát kijavítanak és úgy forgalmaznak tovább... Rosszul gondolom, hogy kötelességük lenne kicserélni a meglévőket, ha már elismerték? Túl sokat akarok?

    Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

Új hozzászólás Aktív témák